Komunikaty prasowe

30.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING wyróżnione w konkursie KTR

ING Bank Śląski otrzymał trzy brązowe miecze w prestiżowym konkursie Klubu Twórców Reklamy. Bank został wyróżniony w kategoriach „film” oraz „kampania”.
25.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

„Moje” zmienia wszystko – ING rozpoczyna kampanię promującą system Moje ING

26 maja ING Bank Śląski rozpoczyna kampanię promującą Moje ING – nową, osobistą bankowość dla klientów indywidualnych. Bank kontynuuje w niej strategię komunikacji opartą na inspirowaniu i zachęcaniu Polaków do działania i wykorzystywania drzemiącego w nich potencjału.
20.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wyróżniony za konsekwentną kreację wizerunku

ING Bank Śląski został zwycięzcą konkursu na najbardziej podziwianą kreację marki bankowej Lamparty 2016. Laureatów wybrali bankowcy w badaniu przeprowadzonym przez TNS Polska.
18.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR Polityki

ING Bank Śląski po raz kolejny znalazł się w gronie firm wyróżniających się działaniami z zakresu zrównoważonego rozwoju. Bank jest obecny w zestawieniu od pierwszej edycji badania. Srebrne Listki CSR Polityki otrzymują firmy, które w swojej działalności opierają się o najlepsze lokalne i globalne praktyki oraz stosują międzynarodowe standardy.
17.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski jednym z najaktywniejszych uczestników rynku

ING Bank Śląski został wyróżniony przez Grupę KDPW za szczególną aktywność i osiągnięcia w 2015 roku. Wyróżnienia wręczono najbardziej aktywnym uczestnikom rynku finansowego: Grupy KDPW, GPW oraz BondSpot, szczególnie w obszarze post-trasakcyjnym.
17.05.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski na VIII Europejskim Kongresie Gospodarczym

ING Bank Śląski ponownie w gronie Sponsorów Głównych Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Podczas VIII edycji największego spotkania biznesowego w Europie Centralnej, które odbędzie się między 18 a 20 maja br., wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci z ING.
Strona: 1 ze 193123następna »