Komunikaty prasowe

21.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W ING Remote Advisory dla procesów hipotecznych

Bank uruchomił nowy proces obsługi dla klientów wnioskujących o produkty hipoteczne. Teraz wszystkie formalności są załatwiane zdalnie,  a wizyta w oddziale odbywa się tylko raz – aby podpisać umowę.  Bank proponuje takie rozwiązanie jako pierwszy na polskim rynku.
20.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Moje ING − prosta bankowość, prosty język

ING Bank Śląski w kampanii systemu bankowości internetowej i mobilnej Moje ING od kilku miesięcy pokazuje, jak funkcje i narzędzia systemu wspierają klientów w ich decyzjach finansowych. W najnowszym spocie TV bank podkreśla kolejną zaletę Mojego ING − prosty i przyjazny język.
17.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wspiera Akademię Przyszłości

ING Bank Śląski dołączył do grona Inwestorów Społecznych wspierających Akademię Przyszłości. To projekt, który pomaga dzieciom pokonywać trudności i osiągać sukcesy w życiu.
15.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Certyfikaty ING Turbo oparte o S&P 500

16 lutego na Giełdzie Papierów Wartościowych zostaną wprowadzone do obrotu giełdowego certyfikaty strukturyzowane ING Turbo, oparte o amerykański indeks giełdowy S&P 500. Obejmuje on 500 największych spółek amerykańskich notowanych na NYSE i NASDAQ.
15.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski głównym partnerem Paczki Biznesu

ING Bank Śląski wspiera najnowszy program Stowarzyszenia Wiosna. W ramach Paczki Biznesu wolontariusze przeszkoleni z obszaru zarządzania finansami osobistymi będą współpracować z potrzebującymi rodzinami.
14.02.2017ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING kontynuuje budowanie zaradności finansowej Polaków

Finanse stanowią bardzo ważny aspekt naszego życia. Niestety w praktyce dla wielu Polaków zarządzanie pieniędzmi okazuje się dużym problemem. Inspiracje jak to robić „z głową” daje akcja edukacyjna ING Banku Śląskiego „Mój lepszy plan”.
Strona: 1 z 209123następna »