Komunikaty prasowe

27.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Dwa srebrne Effie dla ING Banku Śląskiego

Podczas tegorocznego konkursu Effie Awards 2016, w którym nagradzane są najbardziej efektywne kampanie marketingowe, jury przyznało ING dwie nagrody. Srebrne statuetki otrzymały kampania „Kto oszczędza tego stać na niezależność” oraz serwis internetowy „Navidom”.
26.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Nowe certyfikaty ING Turbo

27 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zostaną wprowadzone do obrotu giełdowego nowe certyfikaty strukturyzowane ING Turbo, oparte o kurs funta do dolara amerykańskiego oraz dolara amerykańskiego do japońskiego jena.
24.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2015”

ING Bank Śląski otrzymał trzy nagrody w konkursie „The Best Annual Report 2015" organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 20 października 2016 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
24.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Akcelerator ING – przyśpieszenie w innowacjach

ING Bank Śląski uruchomił akcelerator, specjalny program, który powstał by przyśpieszyć innowacyjne projekty w banku oraz ułatwić szybsze wdrażanie nowych produktów i usług, odpowiadających na realne potrzeby klientów.
24.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wspiera studentów i absolwentów

W ING Banku Śląskim trwa rekrutacja do programów rozwojowych. Bank zaprasza studentów i absolwentów do udziału w programie ChallengING oraz ING International Talent Programme.
21.10.2016ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski kontynuuje spotkania z biznesem

ING Bank Śląski organizuje kolejne spotkania z przedsiębiorcami w ramach akcji „Biznes polega na chwytaniu okazji, a Twój biznes polega na Tobie”. Tym razem w Legnicy, swoim doświadczeniem dzielili się prelegenci - Grzegorz Albrecht i Jakub B.
Strona: 1 z 202123następna »