ING upraszcza ofertę konta maklerskiego

Biuro Maklerskie ING wprowadza nową Tabelę Opłat i Prowizji od 1 marca. Najbardziej aktywni klienci będą mogli obniżyć stawkę prowizji nawet do 0,14% od obrotu akcjami oraz do 5 zł za kontrakt terminowy.

Biuro Maklerskie ING wprowadza dla wszystkich takie same, jasne i przejrzyste zasady obniżania prowizji od zleceń internetowych w Koncie Aktywnym. Tym samym Biuro zrezygnowało z negocjowania stawek prowizyjnych i od 1 marca br. oferuje klientom progi prowizyjne, które są uzależnione od wartości obrotu w poprzednim miesiącu:

Prowizje od obrotu akcjami

Prowizje od obrotu kontraktami indeksowymi

0,19%

0,18%

0,16%

0,14%

0 - 2 000 000

2 000 001 – 5 000 000

5 000 001 – 10 000 000

powyżej 10 000 001

9 PLN

7 PLN

6 PLN

5 PLN

0 - 200

201 - 500

501 – 1 000

powyżej 1 001

(minimalna 3 PLN)

 

       


- Oprócz przejrzystych i atrakcyjnych cen, chcemy konkurować na rynku także nowoczesną ofertą, dopasowaną do panujących trendów i potrzeb klientów z punktu widzenia użyteczności. Stawiamy na digitalizację procesów i nowe, technologiczne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na odczuwany przez klientów komfort obsługi – powiedział Marcin Słomianowski, dyrektor Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.

- W lipcu zeszłego roku uruchomiliśmy moduł Makler w systemie bankowości internetowej Moje ING. Dodatkowo, udostępniliśmy nowy, uproszczony proces otwarcia konta maklerskiego w Moim ING. Klienci potrzebują tylko kilku minut, aby postawić swoje pierwsze kroki na Giełdzie, a dodatkowo mogą to robić wygodnie bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają – komputera, smartfonu czy tabletu. Obserwujemy bardzo duży przyrost klientów, którzy otwierają konto maklerskie elektronicznie. To aż 2/3 klientów od początku roku – dodał Marcin Słomianowski.

Konto Aktywne jest przeznaczone dla aktywnych inwestorów, którzy oczekują zaawansowanych narzędzi inwestycyjnych oraz dodatkowych usług wspierających inwestycje giełdowe. Zintegrowanie konta maklerskiego z systemem bankowości internetowej Moje ING, w którym klient posiada rachunek oraz inne produkty bankowe to duże ułatwienie dla klientów. Dzięki temu połączeniu mogą jeszcze lepiej zarządzać swoimi środkami.

Oferta Konta Aktywnego obejmuje:

  • Prowadzenie konta za 10 zł miesięcznie,
  • Aplikację mobilną Makler Mobile z funkcją pulpitu dzięki której inwestorzy mogą dostosować system do własnych potrzeb. Każdy klient sam wybiera te funkcje, które najczęściej używa i ustawia je w najwygodniejszy dla siebie sposób,
  • Zaawansowana aplikacja do analizy wykresów - Notowania 4 Max -,
  • Bezpłatna usługa doradztwa inwestycyjnego,
  • Dodatkowe usługi maklerskie, w tym m.in.: derywaty, usługa odroczonej płatności (OTP Trader).