ING przyjmuje zapisy na akcje Play Communications S.A.

Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego przyjmuje zapisy na akcje spółki Play Communications S.A. Zapisy można złożyć do 12 lipca, a rozpoczęcie notowań planowane jest na 27 lipca 2017 r.

Play to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów telefonii komórkowej w Polsce i Europie. Maksymalna cena za akcję wynosi 44 zł. Cena ostateczna zostanie ustalona 13 lipca 2017 r.

Do zapisów złożonych od 4 do 7 lipca zostanie zastosowany tzw. Przydział Preferencyjny, w którym średnia stopa alokacji będzie dwukrotnie wyższa od średniej stopy alokacji dla zapisów złożonych od 8 do 12 lipca.

Klienci ING mogą składać zapisy na akcje bez prowizji na swoich kontach maklerskich w Biurze Maklerskim ING Banku Śląskiego – poprzez moduł Makler w Moje ING lub przez telefon.

Szczegóły oferty są dostępne na stronie internetowej.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny. Wszystkie informacje o ofercie publicznej i emitencie (Play Communications S.A.) zawiera prospekt dostępny na stronach internetowych: emitenta (www.playcommunications.com), luksemburskiej Giełdy Papierów Wartościowych (www.bourse.lu) oraz, informacyjnie, Współoferujących (www.dm.pkobp.pl i www.dmbzwbk.pl).