Kanał inwestycyjny Biura Maklerskiego ING na YT najlepszy

Redakcja portalu Strefainwestorow.pl sprawdziła, jak wyglądają kanały polskich domów maklerskich i TFI na YouTube. Liderem zestawienia w kategorii dom maklerski jest kanał inwestycyjny Biura Maklerskiego ING na YouTube.

Jak podaje redakcja: „Biuro Maklerskie ING Banku prowadzi całkiem ciekawy kanał. Publikuje głównie dwa typy filmów: porady dla początkujących inwestorów (bardzo dobra robota, klarowny przekaz)... ... oraz cotygodniowe analizy techniczne spółek z GPW wybranych przez klientów. To jest naprawdę dobra jakościowo robota, materiał trwa ponad pół godziny, a na temat danych spółek wypowiadają się pokrywający je analitycy….. W sumie, co tydzień na kanale pojawiają się po 3-4 filmy. Od czasu do czasu pojawia się także filmik reklamowy, ale to nie przeszkadza (przecież nie ma przymusu oglądania).”

Pełne zestawienie jest dostępne na stronie strefainwestorow.pl

- Kanał YouTube to cześć prowadzonej przez Biuro Maklerskie ING misji edukacyjnej. Chcemy dzielić się z naszymi klientami wiedzą ekspercką, tak aby podejmowali racjonalne decyzje. Słuchamy ich głosu i cały czas dostosowujemy nasze działania do ich oczekiwań. Klienci bardzo wysoko cenią sobie możliwość zgłaszania spółek do oceny oraz cykliczność prowadzonych spotkań. Mogą być na bieżąco ze swoimi inwestycjami – powiedział Aleksander Ferenc, Starszy Menedżer Produktu w Biurze Maklerskim ING Banku Śląskiego.

Wszystkie materiały edukacyjne Biura Maklerskiego są dostępne na kanale YouTube.