Zagłosuj na certyfikaty ING Turbo

Certyfikaty ING Turbo biorą udział w głosowaniu na najlepszy produkt inwestycyjny roku, w konkursie organizowanym przez Fundację FxCuffs.

Głosowanie trwa do 31 stycznia 2018. Każdy może oddać głos pod linkiem: https://konkurs.fxcuffs.pl/produkt-roku/. W wyniku tego etapu zostanie wybranych po 5 produktów w każdej kategorii (m.in. produkt roku, wydarzenie roku czy analityk roku). Ogłoszenie wyników wybranych oraz wręczenie nagród odbędzie się 16 marca br., podczas Targów FXCuffs w Krakowie - największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji zrzeszającej branżę rynku inwestycyjnego.

ING Turbo to strukturyzowane produkty inwestycyjne, które pozwalają osiągać zyski zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen instrumentów bazowych. Instrumentami bazowymi dla ING Turbo są min. akcje największych polskich i międzynarodowych spółek, główne indeksy wybranych światowych giełd, surowce i pary walutowe. Jest to instrument przeznaczony dla aktywnych inwestorów oraz osób, które akceptują ponadprzeciętny poziom ryzyka inwestycyjnego.

Więcej informacji na stronie www.ingturbo.pl/akademia