ING zaprasza na Turbo Wyzwanie

ING zaprasza do udziału w czwartej już edycji Turbo Wyzwania - konkursu inwestycyjnego, w którym każdy uczestnik może zainwestować wirtualną kwotę 100 000 zł w certyfikaty ING Turbo oraz wybrane ETF-y i akcje.

Pierwszy tydzień konkursu (do 14 października włącznie) został zaplanowany na testowanie platformy. Po tym czasie, licznik środków zostanie przywrócony do wyjściowej wartości i rozpoczną się właściwe zmagania konkursowe. Uczestnicy gry otrzymują wirtualne środki w wysokości 100 000 zł, które mogą inwestować w certyfikaty ING Turbo oraz wybrane akcje czy ETF notowane na GPW i rynkach światowych. Transakcje zawierane są na podstawie realnych danych rynkowych podawanych przez ING.

Gra zakończy się 24 października br. Dla najskuteczniejszych inwestorów, czyli uczestników, którzy uzyskali najwyższą stopę zwrotu z inwestycji, przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. smartwatche, drony i elektryczne hulajnogi.

W konkursie Turbo Wyzwanie może wziąć udział każdy kto zarejestruje się na platformie konkursowej, dostępnej pod adresem www.grainwestycyjna.pl. Rejestracja i udział w grze są bezpłatne. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie.

Konkurs został przygotowany we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych, serwisem Comparic.pl, oraz Fundacją FxCuffs.