Zmiana sposobu dystrybucji kart debetowych dla małych firm

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zmienił sposób dystrybucji kart debetowych MasterCard Business wydawanych do rachunku dla małych firm. Od 16 czerwca b.r. karta wysyłana jest na adres korespondencyjny firmy a nie tak jak do tej pory na adres użytkownika.

„Nowe zasady dystrybucji kart debetowych to duże udogodnienie dla firm pozwalające w prosty sposób na zweryfikowanie użytkowników kart. Dzięki temu przedsiębiorca zwiększy kontrolę odnawianych kart debetowych w firmie" - powiedziała Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Departamentu Detalicznych Produktów Depozytowych w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski oferuje małym firmom następujące karty:

  • do rachunku (Karta debetowa MasterCard Business w PLN, Karta debetowa MasterCard Business w EUR) - na przykład karta debetowa MasterCard Business z bezpłatnym Kontem Direct. Pozwalają na realizację płatności związanych zdziałalnością firmy.
  • Kredytowe (karta kredytowa VISA) - przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą wwygodny sposób dokonywać płatności zarówno w kraju jak i za granicą a także dla tych, którzy potrzebują dodatkowych środków na bieżące potrzeby finansowe lub rozpoczynają działalność gospodarczą - oferta dla „start up'ów".
  • Przedpłacone (wycinana i półprzeźroczysta karta VISA Przedpłacona przeznaczona do transakcji internetowych i bezgotówkowych oraz karty Maestro Przedpłacone) - pozwalające na limitowane, kontrolowane i bezpieczne wydatki.