ING Securities: PZU - najgorętsza oferta w historii giełdy

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Securities uruchomił specjalną infolinię 0 800 120 120 i wydzielił na stronie internetowej odrębny serwis dla osób zainteresowanych kupnem akcji PZU w ofercie prywatyzacyjnej. Zapisy na akcje ruszają dzisiaj. ING Securities oferuje inwestorom bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku inwestycyjnego oraz specjalnie obniżoną do 0,25 % prowizję.

- Niektórzy klienci już od dwóch tygodni otwierają rachunki na członków rodziny, aby uniknąć późniejszych kolejek i zwiększyć liczbę zakupionych akcji. Biorąc pod uwagę ogłoszony bardzo krótki termin przyjmowania zapisów na akcje, to z pewnością można ich pochwalić za taką przezorność. Ponadto, zgodnie z warunkami oferty, akcje przydzielone będą w pierwszej kolejności inwestorom składającym zapis wcześniej - mówi Ryszard Sikora, Dyrektor Departamentu Klientów Detalicznych Domu Maklerskiego ING.

- Tymczasem i bez tego zainteresowanie ofertą PZU jest spore i z pewnością przyciągnie ona więcej nowych klientów niż ubiegłoroczna sprzedaż akcji PGE. Na naszej stronie internetowej wydzieliliśmy odrębny serwis dotyczący oferty PZU oraz uruchomiliśmy specjalną, bezpłatną infolinię 0 800 120 120 - dodaje R. Sikora.

30 akcji - na tyle maksymalnie może złożyć zapis jedna osoba, co przy cenie maksymalnej 312,50 zł daje wartość zapisu 9.375 zł. Kwota ta leży w zasięgu oszczędności przeciętnego Polaka. Zapisy na akcje rozpoczną się 20 kwietnia i potrwają do 28 kwietnia do godz. 16.

- Z okazji tej wyjątkowej oferty adresowanej do masowego Klienta, specjalnie obniżyliśmy prowizję dla zapisu na zakup akcji PZU do 0,25 %, również dla zleceń składanych osobiście i telefonicznie - dodaje Ryszard Sikora.

Szczegółowe informacje o ofercie PZU na stronie Domu Maklerskiego ING:

- strona internetowa: www.ingsecurities.pl/pzu

- bezpłatna infolinia: 0 800 120 120 lub 032 357 00 66

- Punkty Obsługi Klientów: www.ingsecurities.pl/kontakt

Nie należy zwlekać z zapisem na ostatnią chwilę. Lepiej teraz skorzystać z promocji darmowego prowadzenia rachunku oraz wygodnie i szybko otworzyć rachunek inwestycyjny składając deklarację internetową, a później bez stania w kolejkach dokonać zapisu na akcje PZU. Już wkrótce planowane są kolejne duże prywatyzacje. Na bieżąco aktualizowane informacje na stronie Domu Maklerskiego ING: www.ingsecurities.pl/promocja

Warto wspomnieć, że na większości giełdowych debiutów akcji prywatyzowanych poprzez giełdę spółek Skarbu Państwa można było w przeszłości zarobić. W przypadku PZU sprzyjać temu będzie zatwierdzony przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PZU specjalny fundusz, mający na celu stabilizację notowań akcji PZU przez okres do 30 dni od daty debiutu. Szerzej na ten temat w artykule na blogu Domu Maklerskiego ING: blog.ingsecurities.pl

 

Oferta rachunku inwestycyjnego w Domu Maklerskim ING obejmuje:

- 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku inwestycyjnego,

- 0 zł za przelewy na rachunek bankowy w ING Banku Śląskim,

- 0 zł za dostęp do notowań giełdowych w Pakiecie Podstawowym,

- 0 zł za udział w szkoleniach internetowych z podstaw inwestowania i obsługi systemu.

 

PZU to największa spółka w branży ubezpieczeniowej w Polsce. Na koniec 2009 r. miała 37 proc. rynku polis majątkowych i OC oraz 32,8 proc. polis na życie. Klientami PZU jest około 16 mln osób. W 2009 r. zysk netto grupy wyniósł niemal 3,8 mld zł. Przedstawiciele rządu liczą nawet na 200-250 tys. kupujących akcje.

Niniejsza publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informację o Emitencie i akcjach PZU S.A. jest prospekt emisyjny, dostępny w siedzibie PZU S.A. w Warszawie, w siedzibie Oferującego Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego, w Centrum Informacyjnym KNF w Warszawie przy Placu Powstańców Warszawy 1, w Dziale Promocji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. przy ul. Książęcej 4, w Punktach Obsługi Klientów przyjmujących zapisy na akcje. Niniejsza publikacja nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów "Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów" (Dz. U. Nr 95, poz. 949).