ING realizuje przelewy wewnętrzne przez całą dobę

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Od 26 kwietnia br. ING Bank Śląski realizuje przelewy wewnętrzne w PLN, zlecone przez system bankowości elektronicznej ING BankOnLine, w czasie rzeczywistym, tj. przez całą dobę niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. Wprowadzone udogodnienie dotyczy także wpłat gotówkowych we wpłatomatach na rachunki bieżące/oszczędnościowe prowadzone w Banku. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych.

ING Bank Śląski wprowadził dla klientów indywidualnych udogodnienie polegające na realizacji w czasie rzeczywistym, o każdej porze i we wszystkie dni tygodnia, przelewów wewnętrznych oraz wpłat gotówkowych we wpłatomatach.

Dzięki wdrożonej funkcjonalności przelewy pomiędzy rachunkami w ING Banku Śląskim oraz wpłaty w naszych wpłatomatach realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia - przez 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia. Środki są natychmiast udostępniane na rachunku klienta - mówi Piotr Kochanowski, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w ING Banku. Udoskonalenie dotyczy także przelewów na rachunki kart przedpłaconych.

Oferta obejmuje przelewy realizowane poprzez ING BankOnLine na rachunki klientów indywidualnych. Zmianą nie są objęte przelewy walutowe, przewalutowania, otwarcia i zamknięcia lokat oraz rachunku Otwartego Konta Oszczędnościowego, stałe zlecenia, spłaty kart kredytowych, przelewy realizowane z rachunków kart kredytowych oraz przelewy z odroczoną datą płatności.