W ING doradcy dojeżdżają i załatwiają kredyt hipoteczny

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Kredyt hipoteczny powierz doradcom ING - dojeżdżają, załatwiają. W ten sposób w najnowszej reklamie Marek Kondrat zachęca do wzięcia kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim. Bank pomaga klientom w załatwieniu formalności oraz obniża cenę dla produktów hipotecznych.

Jak wynika z badań, Polakom kredyt hipoteczny kojarzy się z mnóstwem formalności, których załatwienie wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy. Dlatego wiele osób chętnie powierzyłoby załatwienie tych spraw specjaliście. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadziliśmy unikalną ofertę dla osób, które chcą zaciągnąć u nas kredyt hipoteczny - mówi Grzegorz Wyrzykowski, dyrektor ING Banku Śląskiego. Kompleksowa pomoc doradców jest wciąż rzadkością na rynku hipotek, bo większość banków walczy o klienta tylko ceną. My osobom, które zaciągną kredyt w ING, oferujemy nie tylko atrakcyjne marże, ale także szerokie wsparcie doradcy.

W ramach nowej oferty ING Banku Śląskiego doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientami i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  • wypełnić deklarację do urzędu skarbowego.

Jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi klientów. Zwiększyliśmy o połowę liczbę doradców, którzy mogą dojechać na spotkanie z klientem i zaoferować mu pomoc przy zaciąganiu kredytu. Wzmocniliśmy także zaplecze back-office'owe, aby sprawnie i szybko rozpatrywać złożone wnioski - dodaje Wyrzykowski.

Równocześnie bank obniżył marże dla kredytów hipotecznych. Obniżka wynosi od -0,10 p.p. do -0,55 p.p.
Dodatkowo osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji:

- „0% prowizji" za udzielenie produktu hipotecznego,

lub

- „Obniżenie marży" o 0,6 pkt. proc.

Fakt posiadania rachunku nie obliguje Klienta automatycznie do obsługi kredytu za jego pośrednictwem. Oferty „Obniżenie marży" i „0% prowizji" nie łączą się.

Bank zrezygnował także z prowizji za wcześniejszą spłatę dla nowo zawieranych umów kredytowych.

Klienci mogą  umówić się z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer 801 111 888 lub wysyłając wniosek ze strony www.ingbank.pl.

Rozpoczęciu kampanii towarzyszyła akcja teaserowa w Internecie. W kanale ING Banku Śląskiego w serwisie YouTube, a także na profilach banku w serwisach Facebook oraz Blip, na początku września pojawiły się krótkie filmy z udziałem Marka Kondrata oraz Jacka Braciaka, zapowiadające nową reklamę.

Główne narzędzia kampanii to telewizja i internet. W połowie września kampania będzie wzmocniona prasą lokalną i mobilnym outdoorem w wybranych miastach Polski. Na ulice tych miast wyjadą samochody, autobusy i tramwaje z naklejonymi rysunkami Marka Raczkowskiego.

Tytuł kampanii:. Dojeżdżamy. Załatwiamy. Prowizji nie pobieramy.

Czas trwania: od 05.09.2010 r.

Narzędzia:

  • Telewizja
  • Prasa - tygodniki opinii oraz prasa lokalna w wybranych miastach
  • Internet - kampania na portalach o największym zasięgu
  • Mobilny outdoor w wybranych miastach

 

Materiały do pobrania