ING Bank Śląski zaprasza do programu ChallengING

Wyniki finansowe i informacje biznesowe , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Trwa rekrutacja do programu ChallengING, który otwiera możliwości rozwoju w obszarze Tech ING Banku Śląskiego. Program pozwala na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych. Etap składania aplikacji zakończy się 10 października br.  

Kandydaci do programu ChallenING mają do wyboru dwie ścieżki rozwoju:

  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania – atutem kandydata jest pasja do nowoczesnych technologii IT, tworzenia aplikacji webowych i/lub mobilnych, czy np. systemów bazodanowych.
  • Data Science (analizy predyktywne) – tutaj kandydaci powinni się doskonale odnajdywać w statystyce / ekonometrii / data mining / machine learning ponieważ praca w tych obszarach jest związana z analizą dużych zbiorów danych.

ChallengING to roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań, przy wykorzystaniu następujących programów:

SOA, ESB, Cloud Computing, Java, C#, Python, Scala, C++, WAS, JBoss, Tomcat (SQL/NoSQL) oraz Hadoop, R,SAS, Bash, Appache Hadoop, HBAse, Mapreduce, Hive, Spark, Splunk.

 

Program jest skierowany do studentów i absolwentów - do dwóch lat po zakończeniu studiów magisterskich. Zgłoszenia do programu można składać do 10 października br. za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej programu:

https://www.ing.jobs/Polska/Studenci-i-absolwenci/ChallengING/Rekrutacja-do-programu.htm