Ostatnie dni zapisów na Lion’s Den Risk Modelling Challenge z ING

Wyniki finansowe i informacje biznesowe ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Tylko do 6 maja trwa rejestracja na Lion’s Den Risk Modelling Challenge - wspólne wydarzenie ING Banku Śląskiego oraz ING Tech Poland. Wszyscy, którzy rozwiążą zadanie eliminacyjne z zakresu analizy statystycznej zostaną zaproszeni do finału konkursu, który odbędzie się od 31 maja do 1 czerwca w Warszawie.

Do udziału w Lion’s Den Risk Modelling Challenge organizatorzy zapraszają pasjonatów analizy danych: studentów lub absolwentów studiów wyższych - do 2 lat od ich zakończenia. Do konkursu można zgłaszać się zarówno indywidualnie, jak i w zespołach liczących trzech lub czterech członków. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli 8 godzin na zmierzenie się z zadaniem analitycznym. Czekają ich również warsztaty i wykłady prowadzone przez specjalistów ING zajmujących się modelowaniem ryzyka. W finałowym etapie jury wybierze maksymalnie sześć najlepszych zespołów, które zaprezentują przed nimi efekty swojej pracy. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 12 000 złotych, za drugie miejsce organizatorzy przyznają  9 000 zł, za trzecie – 6 000 zł. Rejestracja jest prowadzona przez stronę https://lionsdenING.evenea.pl.

Celem Lion’s Den Risk Modelling Challenge jest zbudowanie społeczności skupionej wokół zarządzania ryzykiem oraz przybliżenie młodym ludziom zagadnień związanych z wykorzystaniem źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: https://www.lionsdening.com

Materiały do pobrania