ING przyznał nagrody specjalne w konkursie Start-up Challenge

Wyniki finansowe i informacje biznesowe , Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski przyznał nagrody specjalne dla zwycięzców konkursu Start-up Challenge podczas European Start-up Days w Katowicach. Bank ufundował vouchery na bezpłatną obsługę ING Księgowość przez 12 miesięcy.

Wspieramy przedsiębiorczych w prowadzeniu biznesu. Od lat rozwijamy produkty i usługi dla firm, wychodząc poza standardową ofertę bankową. Szukamy rozwiązań, dzięki którym firmy mogą szybciej się rozwijać i mieć więcej klientów. Stąd pomysł na ufundowanie nagrody specjalnej w postaci voucheru na bezpłatną obsługę ING Księgowość -  powiedziała Joanna Erdman, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Konkurs Start-up Challenge został zorganizowany w ramach European Start-up Days w Katowicach. Każdy z uczestników miał tylko 5 minut na prezentację swojego pomysłu. W konkursie zaprezentowało się 18 start-upów, w 6 kategoriach:

  • Health & Biotechnology;
  • Environment;
  • New industry;
  • Tradition & Modernity;
  • Business processes;
  • Client & Lifestyle.

ING Bank Śląski wręczył laureatom nagrodę specjalną, w postaci bezpłatnej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej przez 12 miesięcy, dostępną niezależnie od formy prawnej oraz sposobu prowadzenia księgowości.

Obserwujemy, że klienci coraz chętniej sięgają po rozwiązania, które kompleksowo zaspokajają potrzeby związane z realizacją obowiązków fiskalnych. Pozwalają im samodzielnie lub z udziałem księgowego prowadzić księgowość bądź kadry i płace. Z naszych usług korzysta już blisko 50 tys. użytkowników. Mamy nadzieję, że dołączą do nich również laureaci konkursu ponieważ ufundowana nagroda daje im wymierną korzyść - profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową, on-line, bez żadnych kosztów - dodał Arkadiusz Kuczera, Wiceprezes Zarządu ING Usługi Dla Biznesu S.A.

ING Bank Śląski jako bank dla przedsiębiorczych od lat wspiera Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz imprezę towarzyszącą European Startup Days.