W ING najlepsza bankowość internetowa dla firm

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski został nagrodzony za najlepszą bankowość internetową dla małych i średnich firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Organizator konkursu, SME Banking Club, docenił zarówno Moje ING - system bankowości internetowej dla przedsiębiorców oraz ING Business – platformę dla klientów korporacyjnych.

Ranking Best Online Banking for SME customers in the CEE region 2019 został przeprowadzony przez SME Banking Club wśród 25 banków obsługujących małe i średnie firmy w regionie CEE i obejmował następujące kraje: Polska, Rumunia, Bułgaria, Węgry, Serbia, Słowacja i Czechy. Ocenie poddano 100 parametrów bankowości internetowej, w tym podstawowe funkcje bankowości interentowej, dostęp do kart płatniczych, usług dodatkowych oraz możliwości kontaktu z bankiem.    

Jak podaje organizator konkursu, przewaga konkurencyjna obydwu systemów bankowości internetowej dla firm oferowanych przez ING Bank Śląski to: funkcjonalności zgodne z bieżącymi trendami, dostępność, łatwość i intuicyjność rozwiązań. Dla klientów również istotne są możliwość personalizacji i oferowane usługi dodatkowe.

Moje ING dla firmy to nowoczesna bankowość internetowa i mobilna dla przedsiębiorców. To proste i efektywne rozwiązania, dzięki którym klienci w łatwy sposób mogą zarządzać finansami swojej firmy i rozwijać działalność.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://www.ing.pl/male-firmy/bankowosc-internetowa

ING Business to kompleksowa bankowość internetowa dla firm, dostępna na komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, w tym smartwatchach. Użytkownicy platformy mogą dostosować ją do swoich potrzeb, w zależności od pełnionej roli w firmie.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: https://www.ing.pl/ingbusiness

Pełny ranking SME Banking Club jest dostępny Więcej informacji o rankingu jest dostępnych na stronie: https://smebanking.club/online-banking-for-sme-customers/

Materiały do pobrania