ING nagrodzony w Rankingu Banków

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski otrzymał trzy nagrody w XXIV edycji Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019. Jury wyróżniło banki stawiające na efektywność i innowacyjność, a także aktywne w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, otwarte na osoby z niepełnosprawnościami oraz dobrze oceniane przez klientów z różnych grup wiekowych.

ING Bank Śląski otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Bank dla Seniora. O wynikach w tej kategorii zadecydowały głosy blisko 900 klientów w wieku 55+, którzy ocenili swój bank za ofertę, jakość obsługi oraz działalność społeczną.

W kategorii Innowacyjność, w której bank zajął trzecie miejsce, jury nagrodziło banki tworzące i korzystające z najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru AI, IoT, blockchain, trwałego nośnika itp.

ING Bank Śląski zajął również trzecie miejsce w kategorii Dostępność. W tej kategorii wyróżniono banki, które starają się ułatwić kontakty i oferować swoje usługi z punktu widzenia eliminowania barier architektonicznych i dostosowywania placówek bankowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a także przeciwdziałania wykluczeniu finansowemu, cyfrowemu i społecznemu oraz tworzenie przez banki udogodnień dla łatwiejszego i bardziej bezpiecznego korzystania przez te osoby z produktów bankowych.

Pełne wyniki rankingu są dostępne na stronie: https://alebank.pl/znamy-zwyciezcow-rankingu-bankow-miesiecznika-finansowego-bank-2019/

Horyzonty Bankowości to jeden z największych dorocznych spotkań środowiska bankowego i finansowego, podczas którego wręczane są statuetki i dyplomy rankingu „50 największych banków w Polsce” oraz nagrody indywidualne. W 2019 roku odbyła się 24. edycja Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK.

Materiały do pobrania