Data science: wyzwania inżynierii oprogramowania

Technologie i innowacje,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Kolejny materiał opublikowany na Tech Blogu porusza problemy i wyzwania, które mogą pojawić się przy rozwoju uczącego się oprogramowania. Tekst kierowany jest zarówno do czytelników niezwiązanych z data science, jak i do osób już praktykujących.

Swoją wiedzą z tego obszaru dzieli się Mateusza Kaleta z Departamentu Architektury i Strategii IT w ING Banku Śląskim. Projekty data science z punktu widzenia inżynierii oprogramowania są bardziej skomplikowane od tradycyjnego oprogramowania. Dziedzina jest stosunkowo młoda i przyciąga osoby o zróżnicowanych kompetencjach i poglądach na organizację pracy. 

TechBlog ING Banku Śląskiego to miejsce, w którym eksperci banku dzielą się wiedzą z zakresu technologii. Blog jest interaktywny – czytelnicy mogą komentować materiały, prowadzić dyskusje, a także wskazywać tematy, które są dla nich najbardziej interesujące. Dla każdego znajdzie się ciekawy temat, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dostępne są również relacje z poprzednich wydarzeń Enterprise na: https://techblog.ing.pl/blog