Załóż firmę i konto za jednym razem w ING i miej więcej klientów na starcie

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING wraca z kampanią promującą zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej. Bank przypomina jak prosto i szybko można założyć firmę i konto za jednym razem. Wystarczy aplikacja Moje ING i zwykły smartfon.

Ułatwiamy naszym klientom bankowanie i wspieramy ich w różnych sytuacjach, również kiedy zakładają własną firmę. Pokazujemy, że z nami mogą założyć firmę i konto za jednym razem, w oddziale czy w aplikacji Moje ING. To co nas wyróżnia to, że cały proces klient może przejść na własnym smartfonie. Naszym zdaniem to właściwy kierunek ponieważ coraz mniej osób używa już dzisiaj komputerów. Od startu usługi ponad 1800 firm otwarło się w aplikacji Moje ING z czego 4% w całości na smartfonie. Biorąc pod uwagę, że to nowość na rynku to obiecujący wynik – powiedział Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Od końca kwietnia br. klienci mogą założyć firmę i konto z ING za jednym razem. Wniosek o otwarcie firmy w Moim ING umożliwia zdalne zarejestrowanie firmy w CEiDG. Wniosek jest krótki, intuicyjny, zawiera pola wyboru oraz dodatkowe opisy i wyjaśniania. Wiele pól wypełnia się automatycznie, na podstawie danych klienta w banku. Wniosek podpisywany jest Profilem Zaufanym zakładanym w procesie rejestracji firmy.

W procesie zakładania firmy otwierany jest również rachunek bankowy, który zostaje aktywowany w momencie otrzymania z CEiDG potwierdzenia zarejestrowania działalności. Potwierdzenie klient otrzymuje SMS-em, nawet po kilku godzinach od złożenia wniosku. A informację o nowej firmie np. NIP i REGON maile bezpośrednio z CEiDG.

Wniosek o rejestrację firmy w Moim ING jest jednocześnie: wnioskiem o wpis do rejestru REGON, zgłoszeniem do naczelnika urzędu skarbowego (NIP), zgłoszeniem użytkownika, jako płatnika składek do ZUS lub KRUS.

Firmę z ING można założyć tu: https://www.ing.pl/zaloz-firme

Link do tutoriala jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=gP5elwGFUhg

Wspieramy firmy, aby miały więcej klientów już na starcie. Dlatego dajemy im rozwiązania dzięki którym łatwiej prowadzić biznes, takie, jak: leasing od pierwszego dnia, terminal płatniczy 14 miesięcy za 0 zł, wystawianie faktur za 0 zł przy użyciu telefonu – dodał Marcin Giżycki.

Szczegóły kampanii:

  • Tytuł kampanii: „Załóż firmę i konto z ING za jednym razem i miej więcej klientów na starcie”
  • Czas trwania kampanii: 26 sierpnia do 20 października 2019 r.
  • Narzędzia: radio (spot 20 sek.) + Internet (wideo 15 sek., display, SM)
  • Link do spotu: https://youtu.be/1kZZk8qYRZY
  • Kreacja: Brain i Gong
  • Media: Mullen Lowe Media Hub