ING Bank Śląski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2019

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski został laureatem w XIV edycji konkursu LODOŁAMACZE, w której nagrodzeni zostali pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne. Bank otrzymał wyróżnienie w kategorii Zdrowa Firma.

ING Bank Śląski podejmuje szereg inicjatyw mających wpływ na poprawę zdrowia swoich pracowników, w tym osób niepełnosprawnych. Kategoria Zdrowa Firma wyróżnia i promuje liderów w realizacji tej formy społecznej odpowiedzialności biznesu. 

ING Bank Śląski otrzymał wyróżnienie w regionalnej edycji konkursu, obejmującej firmy z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego. Nagrodę w imieniu banku odebrała Anna Golka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami i Obsługi Banku.

 

Konkurs Lodołamacze organizowany jest przez POPON - Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych od 14 lat. Laureaci konkursu reprezentują najwyższe standardy w obszarze wrażliwości na potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Więcej informacji na temat wyników Regionalnej Gali XIV edycji konkursu Lodołamacze – Katowice jest dostępnych na stronie http://www.lodolamacze.info.pl/