Pora na auto w firmie? Sprawdź ofertę „Rejestracja za 0 zł” w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING sfinansuje klientom opłatę za rejestrację samochodu w ramach akcji miesiąc leasingu. Oferta jest dostępna tylko do 15 grudnia br.

Każdy właściciel firmy, na starcie lub w kolejnych latach działalności, staje przed wyborem auta dla swojej firmy. Koniec roku to świetny moment na podjęcie takiej decyzji, z uwagi na dostępne rabaty i wyprzedaże oferowane przez dealerów. Możliwości sfinansowania takiego zakupu jest wiele. ING postawił na leasing. Przygotował wideo, w którym każdy zainteresowany, znajdzie kluczowe odpowiedzi na pytania związane z tą atrakcyjną formą sfinansowania zakupu auta dla firmy.

Wspieramy firmy, aby miały więcej klientów i aby łatwiej prowadziło im się biznes, dlatego w okresie atrakcyjnych cen aut na rynku przygotowaliśmy korzystną ofertę zakupu ich w leasingu.  Oferujemy leasing już od pierwszego dnia prowadzenia firmy a w ramach oferty specjalnej dodatkowo sfinansujemy klientom opłatę za rejestrację – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Oferta „Rejestracja za 0 zł”, skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Dotyczy nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 tony, zakupionych w Polsce, w ramach Programu ING Auto.

Zwolnienie z opłaty rejestracyjnej dotyczy 1 pojazdu dla 1 klienta w czasie trwania oferty.

Program ING Auto obejmuje:

  • Okres finansowania nawet do 6 lat
  • Maksymalna wartość finansowania 500 tys. zł
  • Udział własny już od 0%
  • Program dla nowych i dotychczasowych klientów ING
  • Niewymagane dokumenty finansowe firmy

Więcej na: www.ing.pl/male-firmy/leasing/leasing-samochody-osobowe

Tytuł kampanii: ,,Pora na auto w firmie”

Czas trwania: 4 listopada – 15 grudnia 2019

Narzędzia: internet

Kreacja: Gong

Media: MullenLowe Mediahub

Spot dostępny w serwisie YouTube: https://youtu.be/h4v1qE-uHxM