ING zaprasza na kolejny TEDxKatowice Salon

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

30 listopada w centrali ING Banku Śląskiego na ul. Sokolskiej 34 w Katowicach odbędzie się spotkanie TEDxKatowiceSalon pt. Poza zasięgiem / Out of reach.

Wszystko, co człowiek wymyślił, było kiedyś poza jego zasięgiem – zrobienie pierwszej kreski na ścianach jaskini Lascaux, budowa pierwszego domu w Çatalhöyük, wejście na pokład Santa María czy postawienie stopy na Księżycu. Poza zasięgiem wydawała się też deklaracja Olimpii de Gouges czy sen Martina Luthera Kinga. Dziś malowanie na kartkach w trakcie nudnych spotkań, mieszkanie w mieście, czy zajadanie się popcornem w kinie są dla nas czymś najbardziej oczywistym. Podobnie jak prawa wyborcze kobiet czy prawa mniejszości.

Prelegentami spotkania będą m.in.:

  • Piotr Konieczny,
  • Janina Bąk,
  • Jakub Biel
  • Paweł Świniarski.

Formuła wydarzenia obejmuje prezentację prelekcji z archiwum TEDTalks oraz max. 18-minutowe wystąpienie prelegentów na żywo. Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z prelegentami w kuluarach. 

Wykłady odbędą się w siedzibie ING Banku Śląskiego w sobotę, 30 listopada. Osoby, które nie będę mogły uczestniczyć w wydarzeniu, mogą je śledzić na FanPage’u TEDx