Płatności Garmin Pay dla kart kredytowych w ING

Technologie i innowacje, Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Klienci ING Banku Śląskiego mogą już korzystać z usługi Garmin Pay także płacąc kartami kredytowymi dla klientów indywidualnych. Do tej pory ta metoda była możliwa tylko w przypadku kart debetowych Visa zbliżeniowa.

Aby móc płacić zegarkiem Garmin należy pobrać aplikację Garmin Connect z AppStore (telefony z systemem IOS) lub Google Play (telefony z systemem Android) i połączyć z nią swój zegarek, a następnie utworzyć portfel Garmin Pay razem z czterocyfrowym hasłem do portfela. Ostatnim etapem jest dodanie karty do portfela Garmin Pay.

By dokonać płatności zbliżeniowych wystarczy uruchomić na zegarku aplikację do płacenia i zbliżyć nadgarstek z zegarkiem Garmin do czytnika. Pierwsza płatność w ciągu dnia wymaga odblokowania zegarka hasłem ustalonym podczas tworzenia portfela Garmin Pay.

W przypadku utraty zegarka, na którym użytkownik ma uruchomione płatności Garmin Pay wystarczy usunięcie karty z portfela Garmin Pay na telefonie lub za pośrednictwem banku w systemie bankowości internetowej Moje ING lub na infolinii banku.

Bank oferuje szeroki wachlarz płatności mobilnych. Użytkownicy sami wybierają rozwiązanie, które jest dla nich wygodniejsze. Do wyboru mają: Blik, Apple Pay, Google Pay, zbliżeniową kartę debetową w telefonie Visa i Mastercard.