Barbara Borgieł-Cury z ING jedną z najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W drugiej edycji rankingu przygotowanego przez serwis Cashless.pl, Barbara Borgieł-Cury znalazła się w gronie Top 5 Najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej. Celem rankingu jest promowanie równości zawodowej w najważniejszych firmach z branży płatniczej.

Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim, od stycznia 2017 r. odpowiada za obszar kont, płatności, w tym mobilnych i kart płatniczych dla klientów indywidualnych. W tym czasie bank wprowadził do oferty szereg innowacyjnych rozwiązań, ułatwiające klientom codzienne zarządzanie finansami i dokonywanie transakcji płatniczych, w tym płatności mobilnych oraz jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom usługę Dodaj konto z innego banku: podgląd kont i kart z różnych banków w jednej aplikacji. Jest odpowiedzialna również za wdrożenie nowego systemu bankowości internetowej oraz mobilnej dla klientów detalicznych Moje ING, a także za wprowadzenie do oferty ING pierwszej karty zbliżeniowej, pierwszego bankomatu zbliżeniowego w Polsce oraz możliwość dokonywania szybkich przelewów – najpierw w postaci Express Elixiru, a w kolejnych latach: udostępnienie szybkich płatności z użyciem Prośba o przelew Blik.

Barbara Borgieł-Cury współpracuje też z integratorami oraz organizacjami płatniczymi. Obecnie jest sekretarzem Rady Nadzorczej Polskiego Standardu Płatności.

Pełny raport zawierający ranking, wypowiedzi członków kapituły, sylwetki nominowanych kobiet w rankingu są dostępne na cashless.pl.  

Materiały do pobrania