Ułatwienia kredytowe dla firm w ING

Wyniki finansowe i informacje biznesowe , Produkty i usługi,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o. |ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wprowadził możliwość automatycznego przedłużania kredytów odnawialnych dla firm o trzy miesiące. Nowa procedura obowiązuje od 13 marca br. Dodatkowo, od dzisiaj Bank i ING Lease oferują szybką i uproszczoną procedurę rozpatrywania wniosków o zmianę harmonogramu spłat i odroczenia rat kredytowych lub leasingowych.

Kredyt odnawialny, który nie był w trakcie indywidualnego procesu restrukturyzacji lub windykacji i będzie zapadał w najbliższym czasie, będzie odnowiony według nowej procedury z możliwością kolejnego wydłużenia. Skorzystanie z tej możliwości wymaga jedynie akceptacji przez Klienta w bankowości internetowej dokumentu, który automatycznie został wystawiony przez Bank.

Dodatkowo Bank oraz ING Lease realizuje uproszczoną i przyspieszoną procedurę rozpatrywania wniosków o odroczenie spłąty ratalnych kredytów firmowych i zmianę harmonogramu kontraktów leasingowych. Wystarczy do tego jedynie wniosek Klienta.  

 

Szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania z ułatwień kredytowych udzielają Klientom pracownicy Business Center oraz Doradcy Klienta ING.