ING Super Etyczną Firmą 2019

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł Super Etycznej Firmy 2019, przyznany przez redakcję Pulsu Biznesu. Bank po raz trzeci znalazł się w gronie firm wyróżnionych za działania prowadzone na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i społecznej odpowiedzialności biznesu.

- Podstawą kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim jest Pomarańczowy kod oraz Zasady etyki zawodowej pracowników. To one wyznaczają wartości, jakich oczekujemy w naszej organizacji i jakimi się kierujemy w relacjach z klientami, partnerami, rynkiem, otoczeniem społecznym i ze sobą nawzajem – powiedział Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku Śląskiego.

W tym roku ING Bankowi Śląskiemu został przyznany tytuł Super Etycznej Firmy 2019, przysługujący podmiotom, które przez trzy lata z rzędu zdobywały tytuł Etycznej Firmy. W tegorocznej edycji w tym gronie znalazły się także AbbVie Polska, Kompania Piwowarska, Kruk oraz Provident Polska.

Organizatorzy, przy merytorycznym wsparciu PwC, ocenili blisko 130 ankiet, ponad 20% więcej niż w ubiegłym roku. W szóstej edycji konkursu Etyczna Firma wyróżniono 19 firm na podstawie odpowiedzi udzielonych w ankiecie. Jury, przyznając nagrody, zwracało uwagę m.in. na takie wartości, jak profesjonalizm, odpowiedzialność, satysfakcja klienta, innowacyjność, otwartość czy zaangażowanie.

 

Konkurs Etyczna Firma promuje firmy postępujące etycznie wobec klientów, dostawców, pracowników, które angażują się społecznie w inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności oraz przedsięwzięcia o charakterze globalnym. Szczegóły oraz lista zwycięzców wszystkich edycji konkursu są dostępne na stronie: https://etycznafirma.pb.pl/