Nowa aplikacja mobilna ING Business

Technologie i innowacje, Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej dla firm – ING Business. Klienci zyskują proste i intuicyjne rozwiązania oraz zupełnie nowe doświadczenie bankowania. A zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google pozwala znacznie szybciej dostarczać użytkownikom nowe funkcje i usługi.

- Klienci biznesowi ING korzystają z aplikacji mobilnej ING Business od 2012 roku. Od tego czasu dokonaliśmy wielu modyfikacji, jednak ze względu na olbrzymie zmiany w przestrzeni internetowej i konieczność dopasowania do oczekiwań wymagających użytkowników - podjęliśmy decyzję o radykalnej przebudowie aplikacji. A zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google to nie tylko lepsze działanie aplikacji, ale też większa elastyczność i krótszy czas wprowadzenia zmian i aktualizacji dla naszych klientów – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za segment klientów biznesowych.

- Na tym etapie koncentrujemy się na dostarczeniu użytkownikom nowego technologicznie narzędzia - prostego, intuicyjnego, z nową szatą graficzną. Bo właśnie w nowej technologii dostrzegamy możliwości. Premiera odmienionej aplikacji to zarówno nowe otwarcie, jak i zapowiedź kolejnych zmian – dodał Michał Bolesławski.

Nowości w aplikacji mobilnej ING Business:

  • nowy sposób logowania do nowej wersji aplikacji - podczas pierwszego logowania użytkownik zostanie poproszony o ustanowienie 6-cio cyfrowego kodu PIN, za pomocą którego będzie logował się do aplikacji mobilnej ING Business i autoryzował w niej przelewy;
  • nowa szata graficzna - organizacja informacji i nawigacja są bardziej przejrzyste, proste i intuicyjne;
  • lepsza organizacja – użytkownicy dysponują w większości znanymi już funkcjami, ale znacznie lepiej zorganizowanymi;
  • zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google – dzięki której nowe funkcje i usługi będą dostępne szybciej.

 

Nowa wersja aplikacji mobilnej ING Business jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji mobilnej ING Business jest dostępnych na stronie: ingbusiness.pl/mobile

 

Flutter i powiązane logo są znakami towarowymi Google LLC. ING Bank Śląski nie jest popierany ani powiązany z Google LLC.

Materiały do pobrania