Cztery nagrody dla ING w Innovation 2020

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski jedną z najbardziej innowacyjnych firm według SAR. Bank otrzymał aż 4 statuetki w konkursie Innovation 2020, w tym złotą za aplikację Prostomat, srebrną za Agregator oraz dwie brązowe za ING Księgowość i kampanię EKO.

Jury konkursu Innovation 2020 organizowanego przez SAR (Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej), doceniło innowacyjne podejście ING Banku Śląskiego. Bank został nagrodzony w następujących kategoriach:

„Innowacyjne Doświadczenia”

  • Złoto za Prostomat (podkategoria „UX/CX”) -  aplikacja dla pracowników banku, która w prosty sposób pozwala przetłumaczyć tekst z języka urzędowo-bankowego na prosty i bardziej przystępny.

„Innowacyjny Biznes”

  • Srebro za kampanię EKO „Czy potrzebujemy aż petycji od naszych dzieci żeby coś zmienić?” (podkategoria „CSR”) – kampania, która promowała ekologiczne postawy,  zachęcała dorosłych do świadomych i mądrych wyborów z myślą o przyszłości swoich dzieci.
  • Brąz za ING Księgowość (podkategoria „Usługa”) – wielofunkcyjne narzędzie księgowe zintegrowane z Moim ING.
  • Brąz za Agregator (podkategoria „Usługa”) – podgląd kont i kart z różnych banków w jednym miejscu, w Moim ING, który ING udostępnił jako pierwszy na polskim rynku.

Jednocześnie ING Bank Śląski zdobył drugie miejsce w całym konkursie, jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm.

Konkurs Innovation, organizowany przez SAR, nagradza zarówno projekty, usługi i rozwiązania zmieniające świat globalnie, jak i małe, ale efektywne i nowatorskie idee. Obok technologii doceniane są także kampanie społeczne i działania z zakresu CSR. Więcej tu: https://innovation.sar.org.pl/?loc=konkurs