Załóż firmę z księgowością za 0 zł w ING

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Z ING Bankiem Śląskim prowadzenie biznesu jest łatwiejsze. ING z nowym rokiem przygotował dla firm specjalną ofertę, aby mogły robić swoje w biznesie. Dla tych, którzy założą firmę w aplikacji Moje ING, bank proponuje księgowość za 0 zł do końca 2021 roku.

Ostatni rok choć nieprzewidywalny pokazał, że nie zrażamy się przeszkodami i chcemy działać. Pomimo, że w 2020 r. ilość nowo zakładanych firm spadła o 15%, to ciągle co miesiąc 22,5 tyś. Polaków decyduje się, żeby rozkręcić własny biznes. Ale to co ważne, w firmach podobnie jak wśród innych aktywności Polaków, wygrywają procesy zdalne. Obserwujemy sukcesywny wzrost rejestracji firm online w 2020 r. z 23% w styczniu do 57% w listopadzie. W ING wspieramy przedsiębiorczych w tym procesie. W nowym roku dla tych, którzy założą firmę w aplikacji Moje ING, przygotowaliśmy specjalną ofertę księgowości za 0 zł do końca 2021 roku. Przypominamy, że z nami można proces rejestracji firmy wraz z otwarciem konta i księgowości przeprowadzić całkowicie zdalnie, nawet w telefonie. Poprzez takie innowacyjne rozwiązania, dostępne w aplikacji dla firm, wspieramy je i ułatwiamy im codzienne prowadzenie biznesu. Mamy nadzieję, że firmy szybko wrócą na ścieżkę wzrostu - powiedział Wojciech Widenka, Dyrektor Tribe Przedsiębiorcy w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski w nowej kampanii zachęca do wygodnego założenia firmy wraz z kontem i księgowością. Bank oferuje zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej, w którym prosto i szybko można założyć firmę i konto oraz skorzystać z księgowości za jednym razem. Bank dodatkowo proponuje korzystanie z samodzielnej księgowość za 0 zł do końca 2021 roku.

System ING Księgowość jest zintegrowany z bankowością Moje ING oraz kontem firmowym. Klienci mogą korzystać w nim z usługi fakturowania jak i uproszczonej księgowości. Nawet na telefonie.

Aby założyć firmę z kontem i księgowością w ING Banku Śląskim wystarczy aplikacja Moje ING i zwykły smartfon. Wszystko można zrobić tu: https://www.ing.pl/zaloz-firme

Szczegóły kampanii:

  • Tytuł kampanii: „Załóż firmę z księgowością za 0 zł w ING”
  • Start kampanii: 4 stycznia 2021 r.
  • Narzędzia: radio + Internet + direct marketing
  • Agencje: Brain, GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

 

#NajlepszyBankDlaFirm

Materiały do pobrania