Oferta specjalna na maszyny i urządzenia w ING Lease

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease przygotował ofertę specjalną na maszyny i urządzenia w leasingu. Oferta „Przezimuj 2 raty do wiosny” obowiązuje do końca marca 2021 roku.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, zainteresowani leasingiem nowych i używanych maszyn lub urządzeń mogą skorzystać ze specjalnej oferty leasingu „Przezimuj 2 raty do wiosny” w Programie ING Maszyny. Aby skorzystać z oferty, w której dwie pierwsze raty wynoszą 0 zł, wystarczy od 1 lutego do 31 marca br. złożyć wniosek o leasing i podpisać umowę do końca kwietnia br.

W proponowanej ofercie, spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych.

Program ING Maszyny obejmuje finansowanie  nowych i używanych maszyn lub urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, spożywczych i poligraficznych oraz sprzętu budowlanego i wózków widłowych. Produkt opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease.

 

 

Materiały do pobrania