„Najlepiej na swoim” z ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski proponuje klientom kredyty hipoteczne w ofercie specjalnej od 15 marca do 18 kwietnia 2021 r.

W ofercie „Najlepiej na swoim” klienci mogą skorzystać m.in. z wariantu bez prowizji za udzielenie, z marżą na poziomie 2,20%.

Oferta dotyczy też kredytów ze stałą stopą oprocentowania. Szczegóły dostępne na dedykowanej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale

ING umożliwia sfinansowanie nieruchomości do 80 proc. jej wartości. Oznacza to możliwość wniesienia przez klientów wkładu własnego w wysokości min. 20 proc.

Z oferty specjalnej mogą skorzystać klienci którzy:

  • planują wziąć kredyt w przedziale od 100 000 zł (włącznie) do 1 500 000 zł (włącznie),
  • posiadają lub założą konto w ING, na które co miesiąc wpłynie 2 000 zł (wpłata nie musi być jednorazowa),
  • zakupią ubezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego za pośrednictwem ING,
  • posiadają lub założą System bankowości internetowej Moje ING – dotyczy wszystkich osób przystępujących do umowy kredytowej.

Szczegóły oferty i regulamin dostępny na: https://www.ing.pl/lp/kredyt-hipoteczny

Oferta jest dostępna w oddziałach banku, u partnerów sprzedaży, a także w procesie zdalnym, gdzie klient może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. W trakcie rozmowy telefonicznej specjalista hipoteczny oszacuje zdolność kredytową i wyliczy wysokość raty. Pomoże również skompletować i wypełnić potrzebne dokumenty, które można przesłać online. Specjalista wspiera klienta na każdym etapie wniosku kredytowego, a także informuje o decyzji kredytowej. Tym sposobem do oddziału wystarczy przyjść tylko raz, aby podpisać umowę kredytową.