ING zaprasza na webinar pt. „Chiny, których nie znamy: obserwuj albo zgiń”

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zaprasza na webinar, podczas którego eksperci od chińskiego rynku przybliżą informacje na temat perspektyw rozwoju chińskiej gospodarki oraz jej wpływu na światowe rynki. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 26 marca o godz. 10:00.

W pierwszej części spotkania Iris Pang – główna ekonomistka ING w Hong Kongu poruszy tematy dotyczące chińskiej technologii w kontekście polityki międzynarodowej, kierunku rządów Bidena wobec Chin, a także roli Chin w zmianach globalnych łańcuchów dostaw.

Druga część spotkania będzie dotyczyć nowego modelu gospodarczego na lata 2021-2025, cyfrowego juana i rewolucji społecznej Chin. W tej części Leszek Ślazyk, który od 1994 roku zajmuje się organizacją handlu i produkcji w Chinach dla przedsiębiorstw z Polski i krajów Europy Środkowej, opowie też o zmianach dla importerów i eksporterów.

Przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi, którą będzie moderować Rafał Benecki, główny ekonomista ING Banku Śląskiego.

Prezentacja Iris Pang będzie prowadzona po angielsku. Natomiast prezentacja Leszka Ślazyka, jak również sesja pytań i odpowiedzi w języku polskim.

Zapraszamy w piątek 26 marca w godz. 10:00-11:30. Zapisy na spotkanie pod linkiem.

Materiały do pobrania