ING „Instytucją Roku”

Nagrody i wyróżnienia, Produkty i usługi, CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł „Instytucji Roku” aż w sześciu kategoriach. Bank zdobył I miejsce w dwóch z nich: „Najlepsza aplikacja mobilna” i „Najlepsza bankowość internetowa”. Jednocześnie bank zajął II miejsce w „Rankingu generalnym”.

Po raz kolejny nasza aplikacja mobilna oraz bankowość internetowa zostały najlepiej ocenione spośród wszystkich banków. Doceniono także nasze zdalne rozwiązania jak proces otwarcia konta oraz obsługę - zarówno w kanałach zdalnych jak i w placówkach. To dla nas ogromna satysfakcja. Projektując rozwiązania skupiamy się na tym, aby były intuicyjne, funkcjonalne i dostępne, a jednocześnie oparte na relacjach z klientami. Te wyróżnienia potwierdzają, że takie połączenie jest możliwe a nasze podejście właściwe. Dziękuję w imieniu wszystkich pracowników, którzy na co dzień dbają aby doświadczenia klientów z nami były jak najlepsze – powiedział Marcin Giżycki, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł „Instytucji Roku” w następujących kategoriach:

  • „Najlepsza bankowość internetowa”, w tym I miejsce w kategorii
  • „Najlepsza aplikacja mobilna”, w tym I miejsce w kategorii
  • „Najlepsza obsługa w kanałach zdalnych”
  • „Najlepsza obsługa w placówce”, w tym 17 placówek z wyróżnieniem „Najlepsza placówka w Polsce”
  • „Najlepszy zdalny proces otwarcia konta”
  • „Społeczna odpowiedzialność biznesu”

W kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu” kapituła konkursowa nagrodziła ING Bank Śląski za projekt wsparcia ochrony zdrowia od początku wybuchu pandemii. W marcu 2020 roku bank zdecydował o przekazaniu 4 mln zł darowizny na ochronę zdrowia i udzielił wsparcia tam, gdzie obserwowany był największy wzrost liczby chorych. Pomoc trafiła do konkretnych szpitali i placówek medycznych. Jesienią bank przekazał kolejny 1 mln zł darowizny. Pomoc ta trafiła do wybranych 10 szpitali. Dodatkowo w uruchomionej wspólnie z Fundacją ING Dzieciom zbiórce na ochronę zdrowia, dzięki wpłatom klientów, pracowników i Grupy ING, zebrano ponad 2 mln zł.

Ranking „Instytucja Roku” powstał na podstawie badania ekspertów portalu www.mojebankowanie.pl

Więcej na www.instytucjaroku.pl