Konto firmowe od ING laureatem VI edycji Marki Godnej Zaufania

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

W VI edycji badania Marka Godna Zaufania ING Bank Śląski jest laureatem w kategorii Bank oferujący konto firmowe.

Marka Godna Zaufania – badanie już po raz szósty  zostało przeprowadzone przez wydawcę miesięcznika „My Company Polska”. Za realizację i opracowanie odpowiedzialny był instytut badawczy Kantar Polska S.A. Najważniejszym celem badania było poznanie opinii przedsiębiorców z sektora MSP na temat najlepszych marek, produktów i usług skierowanych do biznesu oraz poznanie tych, którym najbardziej ufają.

 Znaczenie marki godnej zaufania w czasie pandemii nabrało szerszego kontekstu, stawiając przed nami nowe wyzwania. ING Bank Śląski konsekwentnie wspiera klientów biznesowych inwestując w rozwój obsługi online oraz w transformację cyfrową biznesu. Dostarczamy przedsiębiorcom także produkty, które nie są typowo bankowymi usługami, ale pomagają firmom w prowadzeniu ich codziennego biznesu. Wyróżnienie dla kont firmowych ma dla nas więc ogromne znaczenie – potwierdzenie zaufania naszych klientów – podkreśla Ewa Łuniewska, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

 Więcej informacji o Marce Godnej Zaufania: www.markagodnazaufania.pl

Konta firmowe w ofercie Direct to przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia, żeby nimi zarządzać – dostępne z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Więcej o koncie dla firm:

www.ing.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/konta/konto-direct

www.ing.pl/male-firmy/konta-firmowe

Materiały do pobrania