ING w Diversity IN Check

Ankiety i badania, CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski znalazł się w gronie pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością i włączaniem w Polsce. Lista powstała na podstawie wyników badania Diversity IN Check, które przeprowadziło Forum Odpowiedzialnego Biznesu z organizacjami partnerskimi.

Chcemy, aby ING był miejscem pracy, w którym każdy może być sobą i czuć się częścią naszej organizacji. Z tą myślą tworzymy rozwiązania, które w wielu wymiarach wspierają naszych pracowników w lepszym rozumieniu i ciągłym czerpaniu z tego, jak różnorodni jesteśmy. Od dawna wierzymy, że różnorodność i włączanie pomagają nam szybciej reagować na zmiany, potrzeby klientów i rozwijać sposób, w jaki ze sobą współpracujemy. – powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

Diversity IN Check to narzędzie, które mierzy poziom zaawansowania firmy w procesie budowania różnorodnej i włączającej organizacji. Obejmuje pięć obszarów: podstawy zarządzania, programy i działania, budowanie zaangażowania, wskaźniki rezultatów oraz dodatkowe zagadnienia związane z COVID-19.

ING Bank Śląski jako partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Sygnatariusz Karty Różnorodności, angażuje się w działania na rzecz odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju oraz inicjatywy związane z różnorodnością i włączaniem.

Więcej tu: https://odpowiedzialnybiznes.pl/karta-roznorodnosci/aktualnosci-karta/znamy-pracodawcow-najbardziej-zaawansowanych-w-zarzadzaniu-roznorodnoscia-i-inkluzji-w-polsce/