Poleć konto znajomemu w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zachęca klientów do polecania konta osobistego znajomym i bliskim. W nagrodę osoba polecająca może otrzymać 100 zł a polecana 50 zł.

Promocja „Poleć konto znajomemu” nagradza klientów indywidualnych za aktywne korzystanie z konta i rekomendowanie go znajomym. Akcja potrwa do 25 listopada 2021 roku i jest skierowana do:

  • dotychczasowych klientów, którzy mają w ING konto osobiste w PLN (Mobi, Direct, Komfort, Active) od min. 30 dni przed przystąpieniem do promocji;
  • nowych klientów, którzy otworzą konto osobiste w PLN (Mobi, Direct, Komfort, Active) z polecenia i nie mieli takiego konta w ING na min. 12 miesięcy wcześniej.

Dotychczasowy klient może otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł jeśli w okresie trwania promocji zarekomenduje założenie rachunku w ING Banku Śląskim nowemu klientowi. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest przystąpienie do promocji i przekazanie otrzymanego kodu promocji nowemu klientowi oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, przy użyciu dowolnej karty wydanej do konta lub transakcji BLIK. Klient polecający rachunek w ING może w ten sposób zyskać maksymalnie nawet 1000 zł (za 10 skutecznie poleconych kont).

Nowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł, jeśli w czasie trwania promocji założy konto w PLN w ING Banku Śląskim, podając kod otrzymany od dotychczasowego klienta oraz dokona transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, przy użyciu dowolnej karty wydanej do konta otwartego w ramach promocji lub transakcji BLIK (w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia tego konta). Nowy klient otrzyma nagrodę 50 zł bez względu na to, czy obecny klient spełnił swoje warunki w promocji. Nowym klientem, który z polecenia, może otworzyć konto może być tylko osoba pełnoletnia. 

Nagrody w promocji będą wypłacane od grudnia 2021 roku do marca 2022 roku. 

Promocja dostępna jest w Moim ING, na www.ing.pl oraz w oddziałach banku.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/konto-polecane