Oferta specjalna na pojazdy w ING Lease (Polska)

ING Lease (Polska) przygotował ofertę specjalną finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. oraz motocykli i skuterów . Oferta leasingu operacyjnego „Wakacje bez rat” obowiązuje do końca sierpnia 2021 roku.

 Niezależnie od tego, czym zajmuje się firma, to w większości przypadków przedsiębiorcy potrzebują samochodu do prowadzenia swojej działalności. Szukają atrakcyjnych form finansowania, prostych rozwiązań, będących w zasięgu ręki.

Teraz w ING Lease (Polska) przedsiębiorcy i właściciele firm, zainteresowani leasingiem nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. oraz nowych motocykli lub skuterów, mogą skorzystać z oferty specjalnej „Wakacje bez rat” w Programie ING Auto/ ING EKO.

W przygotowanej ofercie, spłata dwóch pierwszych rat leasingu odroczona jest o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania. Aby skorzystać z oferty, wystarczy w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia złożyć wniosek o leasing, a umowę podpisać do 30 września br. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej: www.inglease.pl

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych.

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. oraz motocykli i skuterów. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu.

Program ING EKO obejmuje elektryczne i hybrydowe samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t., elektryczne motocykle i skutery, w którym klienci nie ponoszą kosztów rejestracji oraz panele fotowoltaiczne.

Programy dostępne są w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz poprzez kanały bankowości internetowej i mobilnej ING.