Oferta specjalna na maszyny i urządzenia w ING Lease (Polska)

|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease (Polska) przygotował ofertę specjalną leasingu maszyn i urządzeń wraz z atrakcyjną usługą ING Finansowanie Faktur. Oferta specjalna „Łączymy korzyści” obowiązuje do końca października 2021 roku.

Leasing to prosty i wygodny sposób finansowania aktywów w każdej firmie. Głównie jest kojarzony z finansowaniem samochodów osobowych oraz transportu ciężkiego, natomiast duża część transakcji dotyczy finansowania maszyn i urządzeń.

Teraz w ING Lease (Polska) przedsiębiorcy i właściciele firm, zainteresowani leasingiem nowych i używanych maszyn lub urządzeń, mogą skorzystać z oferty specjalnej „Łączymy korzyści” i w ramach ING Finansowanie Faktur sfinansować swoją pierwszą fakturę za 0 zł oraz otrzymać do 30% rabatu na kolejne finansowania.

Aby skorzystać z oferty specjalnej i otrzymać rabat na ING Finansowanie Faktur, wystarczy w okresie od 23 sierpnia do 31 października złożyć wniosek o leasing, wejść na stronę www.finansowaniefaktur.pl i wypełnić formularz kontaktowy. Pełen regulamin oferty dostępny jest na stronie internetowej www.inglease.pl.

ING Lease zachęca do skorzystania z prostych i wygodnych Programów uproszczonych.

Program ING Maszyny obejmuje finansowanie  nowych i używanych maszyn lub urządzeń. Został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem standardowych maszyn produkcyjnych, spożywczych i poligraficznych, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz wózków widłowych i podnośników. Produkt opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach, dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy.

Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz poprzez kanały bankowości internetowej i mobilnej ING.

Materiały do pobrania