Milion złotych na rozwój firm od ING i Mastercard

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,

1 września br., rusza loteria ING i Mastercard „Pieniądze na start w biznesie”. Klienci, którzy otworzą konto firmowe w ING z kartą Mastercard Business mają szansę wygrać dodatkowe pieniądze na rozwój swojej firmy. Co tydzień do zdobycia będzie 5 nagród po 10 000 zł, a co miesiąc 1 nagroda w wysokości 100 000 zł. Rejestracja do loterii do 30 listopada br.

Sektor MŚP stanowi fundament polskiej gospodarki. Jak wynika z danych PARP[1], przedsiębiorstwa w Polsce są odpowiedzialne za niemal ¾ PKB (72 proc.), z czego małe i średnie firmy generują blisko co drugą złotówkę PKB (49 proc.). Chcąc dalej się rozwijać firmy chętnie korzystają z nowoczesnych rozwiązań, które pomagają w codziennym zarządzaniu biznesem. Jednym z ważniejszych obszarów jest bankowość oraz powiązane z nią usługi i produkty finansowe. Jak wynika z badania Mastercard[2] polskie MŚP do rozliczeń z partnerami biznesowymi i płatności realizowanych przez pracowników coraz częściej korzystają z instrumentów bezgotówkowych, takich jak karty płatnicze (34 proc.).

Nowi klienci ING, prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy od 1 września br. założą Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business, otrzymają nie tylko wygodne rozwiązanie do zarządzania finansami i kartę do realizowania płatności firmowych. Mają też szanse na udział w loterii „Pieniądze na start w biznesie”, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne.

Decyzja o założeniu własnego biznesu to wyjątkowy i emocjonujący moment. Wielka radość, ale też mnóstwo potrzeb takich, jak: nowa maszyna, nowy komputer czy reklama. W ING doskonale to rozumiemy i wspieramy firmy w prowadzeniu ich biznesów od startu. Teraz, wspólnie z Mastercard dajemy im szansę na zdobycie dodatkowych środków, które mogą być impulsem do rozwoju ich działalności. Pula nagród to aż 1 mln zł – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim.

Wspólna inicjatywa z ING z jednej strony wspiera firmy w rozwoju ich biznesów, a z drugiej upowszechnia firmowe płatności kartowe. Te, jak wynika z badań Mastercard, są popularne wśród przedsiębiorców z wielu powodów. Klienci firmowi doceniają przede wszystkim prostotę, bezpieczeństwo, rozumiane jako mniejsze ryzyko kradzieży i oszustw, jak również transparentność, czyli łatwość weryfikacji wydatków swoich i pracowników powiedział Damian Zieliński, dyrektor ds. rozwoju produktów w regionie CEE, Mastercard.

Loteria „Pieniądze na start w biznesie” skierowana jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które nie miały w ING konta firmowego od co najmniej 6 miesięcy do daty startu loterii.

Aby wziąć udział w loterii i mieć szansę na wygraną wystarczy:

  1. otworzyć Konto Direct dla Firmy z kartą Mastercard Business do 27 listopada br.
  2. zapisać się do loterii do 30 listopada br.
  3. aktywować kartę i wykonać nią:

- co najmniej jedną płatność: szansa na nagrodę 10 000 zł;

- 10 płatności: szansa na nagrodę 100 000 zł.

Więcej informacji o loterii dostępnych jest tutaj: https://www.ing.pl/lp/konto-dla-firmy-loteria

Konto Direct dla Firmy, daje przejrzysty obraz firmowych finansów i narzędzia, żeby nimi zarządzać. Dostępne jest z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu. Konto można otworzyć całkowicie zdalnie, również za pomocą selfie. Więcej informacji o koncie dostępnych jest tutaj: https://www.ing.pl/male-firmy/konta-firmowe

[1] „Raport o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce 2021”, PARP.

[2] „Przedsiębiorca w bezgotówkowym świecie”, badanie Mastercard, kwiecień 2019 r.

Materiały do pobrania