ING partnerem projektu „Inwestor bez granic”

Wyniki finansowe i informacje biznesowe ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski został partnerem tegorocznej edycji konkursu „Inwestor bez granic”. Uroczysta gala odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Tegoroczne wyróżnienia pokazują siłę i odporność gospodarki. Kryzys oczywiście wpłynął na różne branże i zmodyfikował ich strategie ale w wielu przypadkach stanowił impuls do rozwoju i mobilizował do działania. Gratuluję nagrodzonym. Cieszę się, że możemy być obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym. To doskonały moment aby dzielić się wiedzą. Jesteśmy przecież nie tylko bankiem kapitału ale też informacji – powiedział Michał H. Mrożek, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

„Inwestor bez granic” to projekt, który wyróżnia najskuteczniejszych polskich inwestorów realizujących ekspansję zagraniczną oraz aktywnych, odpowiedzialnych zagranicznych inwestorów w Polsce. Celem konkursu jest propagowanie wzorcowych relacji między inwestorami a rynkiem i docenienie tych, którzy wpływają na pozytywne zmiany w gospodarce i na rynku pracy.

Tytuł "Inwestor bez granic" przyznawany jest od 2017 roku, przez Grupę PTWP, organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego i wydawcy portalu WNP.PL.

Więcej tu: https://www.eecpoland.eu/2021/pl/wiadomosci/inwestorzy-bez-granic-2021-oto-dziewiec-niezwyklych-firm,492796.html

ING Bank Śląski jako bank dla przedsiębiorczych od lat wspiera Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach.

#NajlepszyBankDlaFirm