Płać za rachunki kartą Visa i wygraj 10 000 zł

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Serwis Rachunki imoje, należący do ING,  we współpracy z  Visa, światowym liderem płatności cyfrowych przygotował konkurs „Rachunki się płacą”. Klienci, którzy wezmą w nim udział, mają szansę wygrać ponad 1000 nagród, a główną nagrodą jest voucher o wartości 10 000 zł. Konkurs trwa do 22 listopada 2021 br.

Konkurs jest skierowany zarówno do obecnych, jak i nowych użytkowników serwisu Rachunki imoje.

W rywalizacji o nagrody może wziąć udział każda osoba, która do 22 listopada zapłaci rachunek kartą Visa, debetową bądź kredytową, w serwisie Rachunki imoje oraz odpowie na pytanie znajdujące się w formularzu konkursowym „Dlaczego warto opłacać rachunki kartą Visa w serwisie Rachunki imoje”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi mają szansę zdobyć nagrody w postaci voucherów do sklepów internetowych o wartości nawet 10 000 zł.

Konkurs ma na celu zachęcenie klientów i uświadomienie im, że rachunki, dzięki serwisowi Rachunki imoje, można płacić kartami. Serwis umożliwia nie tylko zebranie wszystkich rachunków w jedno miejsce, ale także łatwe ich opłacanie, między innymi właśnie kartą debetową lub kredytową.

Rachunki imoje (wcześniej Moje Usługi) to serwis, który automatycznie agreguje dane o cyklicznych opłatach, rozczytuje rachunki i faktury od ponad 1000 dostawców domowych usług, dostarczających internet, prąd czy wodę i wiele innych. Dzięki zintegrowanej bramce płatniczej imoje użytkownik może opłacać swoje rachunki m.in. kartą płatniczą czy też szybkim transferem, a także skorzystać z opcji „kup teraz, zapłać później”, dzięki której może zapłacić nawet 45 dni po zakupie. Z usługi mogą korzystać klienci wszystkich banków w Polsce.

Więcej informacji nt. konkursu można znaleźć tutaj.