ING Lease z platformą Lease Now wychodzą naprzeciw potrzebom firm i dostawców

|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Lease Now umożliwia rozwój biznesu i możliwość oferowania klientom finansowania zakupów przez leasing operacyjny. Proces nie tylko usprawnia pracę, ale przede wszystkim ogranicza formalności do minimum.

Odpowiedzią na te potrzeby jest platforma Lease Now

Jest to narzędzie dedykowane producentom, dystrybutorom i sprzedawcom maszyn i urządzeń, za pomocą którego mogą oni oferować leasing dla swoich klientów, a dzięki temu zwiększać swoją sprzedaż. Sama oferta obejmuje wszystkie maszyny i urządzenia o wartości od 5.000 do 50.000 zł netto (110.000 zł dla wybranych 105 typów urządzeń).

Założeniem Lease Now jest wspieranie sprzedaży naszych partnerów, dając im narzędzie do prowadzenia rozmów handlowych, poszerzenie możliwości które mogą zaoferować swoim klientom - mówi Szymon Piłat z zespołu Lease Now.

A jak na tym skorzystają firmy czy jednoosobowe działalności?

Kupując maszynę lub urządzenie u danego dostawcy, przedsiębiorca ma możliwość szybkiego i wygodnego skorzystania z oferty leasingu.  Dla leasingobiorców Lease Now jest jak metoda płatności – szybka i nieangażująca. Zdajemy sobie sprawę, że firmy chcą załatwiać swoje sprawy, w tym leasing, w pełni zdalnie, bez formalności i w dogodnym dla nich czasie. W Lease Now wzięcie leasingu można załatwić o dowolnej porze dnia, w dowolny dzień tygodnia - dodaje Arkadiusz Kuczera, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Jak działa ING Lease Now w praktyce?

  • Sprzedawca osadza Lease Now w swoim sklepie internetowym;
  • Sprzedawca ma również aplikację, dzięki której może przedstawić warunki leasingu w czasie rozmowy ze swoim klientem - ratę leasingową, możliwe okresy leasingu i wysokość opłaty wstępnej (z aplikacji można korzystać również nie mając sklepu internetowego);
  • Klient otrzymuje szczegóły oferty - może dostosować okres leasingu i opłatę wstępną;
  • Wniosek nie wymaga dokumentacji finansowej, jego wypełnienie zajmuje kilka minut;
  • Klient może łatwo podpisać umowę leasingu podpisem elektronicznym lub przez kuriera;
  • Wszystkie przedmioty sprzedane przez Lease Now są ubezpieczone
  • Dostawca otrzymuje panel do zarządzania ofertami, generowania ofert leasingowych, śledzenia statusu wniosków;
  • Koszt leasingu jest konkurencyjny;
  • Klient może zdecydować się na leasing o dowolnej porze – system działa 24/7. Na każdym etapie klient ma wsparcie zespołu Lease Now.

Więcej informacji o działaniu platformy oraz o tym, co zrobić, aby móc oferować swój asortyment w leasingu ING znajduje się na stronie www.leasenow.pl.

 

Materiały do pobrania