ING Lease wyróżniony złotym Laurem Klienta 2022

Nagrody i wyróżnienia,
|ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ING Lease ponownie zdobyła Złoty Laur Klienta 2022, tym razem w kategorii usługi leasingowe.

 Laur Konsumenta to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku konsumenckim. Nagroda za najwyższej jakości produkty, marki, usługi, nowości i innowacje. O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów.

ING Lease kieruje ofertę zarówno do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, jak i największych spółek na polskim rynku. Wspiera polskich przedsiębiorców oraz firmy poprzez finansowanie zakupów środków trwałych w formie leasingu oraz pożyczki leasingowej. Oferuje finansowanie szerokiej gamy ruchomości (pojazdów, maszyn i urządzeń, linii technologicznych, sprzętu medycznego i IT), jak i nieruchomości (budynków biurowych, obiektów handlowych, centrów logistycznych).

Finansowanie dla firm powinno być szybkie, proste i wygodne. Nasz cel to podążanie z duchem czasu, wdrażanie nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, aby kompleksowo odpowiadać na oczekiwania klientów i być ich partnerem w biznesie. Otrzymana nagroda złotego Lauru Klienta oraz pozytywne głosy ze strony klientów bardzo nas cieszą i są potwierdzeniem, że nasze usługi leasingowe stanowią dla przedsiębiorców wyróżniającą się i atrakcyjną ofertę – podkreśla Adam Sar, Prezes Zarządu ING Lease Polska.

 Więcej informacji o usługach leasingowych: www.inglease.pl

Materiały do pobrania