Zakładanie i rozwijanie firmy ze wsparciem księgowego w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Z ING Bankiem Śląskim założenie i rozwijanie biznesu jest łatwiejsze. Aby ułatwić start w biznesie bank przygotował specjalną ofertę - konsultacje z księgowym i wygodny proces założenia firmy, konta i księgowości za jednym razem. Dodatkowo promocję pełnej obsługi księgowego dla firmy z gwarancją niskiej ceny przez 2 lata.

Wielu Polaków decyduje się na założenie firmy mimo pandemii i towarzyszącej jej niepewności. Według danych GUS i KRS mamy o 11% więcej nowych jednoosobowych działalności i o 18% więcej spółek, niż w zeszłym roku*. Te liczby jednoznacznie potwierdzają, że przedsiębiorczość rozwija się w każdej sytuacji. Chcemy ułatwiać start w biznesie, ale również dostarczać rozwiązania, które w kolejnych latach pomogą firmom szybciej się rozwijać – powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Po raz kolejny inspirujemy się prawdziwymi historiami przedsiębiorców. W najnowszych spotach opowiadają co pomogło im osiągnąć sukces a także jakie kluczowe momenty i decyzje, okazały się ważne. Do jednej z ważniejszych decyzji na starcie należy wybranie dobrego księgowego, który nie tylko pomoże w założeniu firmy ale potem będzie aktywnie wspierał ją w rozwoju – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING kompleksowo wspiera firmy na każdym etapie rozwoju. Oferta Biura Rachunkowego daje przyszłym przedsiębiorcom możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z księgowym przed założeniem firmy oraz wsparcie w zarejestrowaniu działalności, otwarciu konta z księgowością za jednym razem, zdalnie. Bank dodatkowo proponuje pełną obsługę księgowego z gwarancją ceny w wysokości 100 złotych miesięcznie przez 2 lata.

Księgowość zintegrowana z kontem bankowym jest wygodnym rozwiązaniem dla właściciela firmy, jak i dla jego księgowego, nawet jeżeli nie jest to księgowy w ING. Zamiast korzystać z dodatkowych programów można wystawiać, opłacać i przechowywać faktury w telefonie w aplikacji zintegrowanej z kontem bankowym, bezpiecznie i wygodnie. Obecnie już co drugi przedsiębiorca otwierający konto w ING aktywuje naszą aplikację. Chcemy jednak jeszcze mocniej wspierać swoich klientów, dlatego uruchomiliśmy na początku tego roku Biuro Rachunkowe dla przedsiębiorców, a teraz wprowadzamy nową usługę wsparcia księgowego przy zakładaniu działalności gospodarczej. Jesteśmy przekonani, że współpraca z księgowym z ING może okazać się niezwykle pomocna dla naszych klientów w obliczu wielu nadchodzących zmian regulacyjnych. – powiedział Krzysztof Blinowski, Wiceprezes Zarządu w ING Usługi dla Biznesu.

System ING Księgowość, jest zintegrowany z aplikacją bankową oraz kontem firmowym. Klienci mogą korzystać z usługi fakturowania, samodzielnie się rozliczać, skorzystać z konsultacji księgowej albo pełnej obsługi w Biurze Rachunkowym - bardzo wygodnie, nawet na telefonie.

Wszystko co może się przydać przy założeniu firmy znajdziesz tu: https://www.ing.pl/lp/zaloz-firme?site=1

Szczegóły kampanii:

  • Tytuł kampanii: „Załóż i rozwijaj firmę z księgowym w ING”
  • Start kampanii: 27 grudnia 2021 r.
  • Narzędzia: radio + internet + direct marketing
  • Linki do spotów:

https://youtu.be/73otSNo81ZE

https://youtu.be/4VmCTzznwjI

https://youtu.be/bz1U2q43aZc

  • Agencje: Brain; GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

#NajlepszyBankDlaFirm

*Źródło: GUS, KRS dane nt. nowo zakładanych firm za 11 miesięcy 2021 rok vs. 2020 rok

Materiały do pobrania