ING z certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2022

Nagrody i wyróżnienia,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski trzeci raz z rzędu otrzymał certyfikat HR Najwyższej Jakości za stosowanie najlepszych praktyk i promowanie wysokich standardów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Wyróżnienie jest przyznawane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) i trafia do organizacji, które wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości to wspólny sukces wszystkich osób zaangażowanych w projektowanie i wdrażanie procesów HR stawiających w centrum zainteresowania naszych kandydatów i pracowników. Jesteśmy dumni z przyznanego nam certyfikatu. To wyróżnienie jest potwierdzeniem stosowania przez nas najlepszych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także zobowiązaniem do stałego doskonalenia i utrzymywania najwyższych standardów - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

Rekrutacja, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników, zarządzanie różnorodnością, czy employer branding to tylko niektóre obszary składające się na całokształt polityki personalnej w certyfikowanych organizacjach. Nagroda przyznawana przez PSZK to potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym, wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Certyfikaty przyznawane są wyróżniającym się pracodawcom raz w roku. Firmy oceniane są na podstawie wyników badania ankietowego obejmującego całość procesów HR oraz analizy wybranego projektu HR.

Więcej informacji o certyfikacie HR Najwyższej Jakości znajduje się na stronie www.pszk.pl/hr-jakosc.