Oferta specjalna na maszyny i urządzenia w ING Lease (Polska)

ING Lease (Polska) przygotował atrakcyjną ofertę specjalną leasingu maszyn i urządzeń „Przezimuj 2 raty do wiosny”. Oferta promocyjna dostępna jest do 31 marca br.

Przedsiębiorcy i właściciele firm zainteresowani leasingiem nowych i używanych maszyn lub urządzeń, mogą skorzystać z oferty specjalnej w Programie ING Maszyny „Przezimuj 2 raty do wiosny”, w której dwie pierwsze raty wynoszą 0 zł.

Niewątpliwie maszyny i urządzenia odgrywają dużą rolę w rozwoju przedsiębiorstw różnych branż. Dlatego wspieramy ich proponując program ING Maszyny, który oparty jest na maksymalnie uproszczonych procedurach - bez dokumentów finansowych. Dodatkowo dla firm, które do 31 marca br. zdecydują się na leasing maszyn lub urządzeń, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferta charakteryzuje się odroczeniem płatności dwóch pierwszych opłat leasingowych na kolejne okresy rozliczeniowe, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa pierwsze miesiące użytkowania maszyny lub urządzenia - powiedział Marcin Sobczak, Wiceprezes Zarządu ING Lease (Polska).

Aby skorzystać z oferty, wystarczy w okresie od 1 lutego do 31 marca br. złożyć wniosek o leasing w najwygodniejszej formie tj. on-line na www.inglease.pl, poprzez wniosek w bankowości elektronicznej Moje ING lub u Specjalistów ING Banku Śląskiego, a umowę podpisać do końca kwietnia br.

Program ING Maszyny obejmuje:

  • nowe i używane maszyny lub urządzenia: produkcyjne, spożywcze, poligraficzne i drukarskie, geodezyjne, podnośniki oraz sprzęt budowlany i wózki widłowe
  • kwota finansowania do 500 tys. zł
  • okres finansowania do 72 m-cy
  • udział własny od 5%
  • dostępny dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy
  • program dla nowych i dotychczasowych klientów ING
  • niewymagane dokumenty finansowe firmy

Więcej informacji na: www.inglease.pl/oferta-specjalna/przezimuj-dwie-raty-do-wiosny-2022

Materiały do pobrania