ING Lease został nagrodzony Orderem Finansowym 2021 za Program ING Maszyny

W plebiscycie organizowanym cyklicznie przez redakcję miesięcznika Home&Market, wyłaniane są najciekawsze produkty finansowe, które w roku poprzednim w szczególny sposób wyróżniły się na rynku oraz cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i biznesowych. W tegorocznej edycji spółka została wyróżniona w kategorii "Leasing" za Program ING Maszyny.

Dzisiaj przedsiębiorcy poszukują prostych i wygodnych rozwiązań, które pomogą im rozwijać biznes. Odpowiedzią na te potrzeby jest Program ING Maszyny, który umożliwia finansowanie maszyn i urządzeń do kwoty 500 tys. zł wyłącznie w oparciu o oświadczenie. Można z niego skorzystać w każdej placówce ING, a także w bankowości internetowej oraz mobilnej Moje ING, ING Business. Od niedawna jest także dostępny bezpośrednio u dostawców i producentów maszyn, którzy zaprosili nas do współpracy. Dzięki naszej platformie ING Lease Now, leasing jest jedną z metod płatności w sklepach internetowych, a cały proces odbywa się w pełni onlinepodkreśla Arkadiusz Kuczera, Wiceprezes ING Lease (Polska).

Program ING Maszyny obejmuje:

  • nowe i używane maszyny lub urządzenia: produkcyjne, spożywcze, poligraficzne i drukarskie, geodezyjne, podnośniki oraz sprzęt budowlany i wózki widłowe
  • kwota finansowania do 500 tys. zł
  • okres finansowania do 72 m-cy
  • udział własny od 5%
  • dostępny dla firm prowadzących działalność powyżej 6 miesięcy
  • program dla nowych i dotychczasowych klientów ING
  • niewymagane dokumenty finansowe firmy

 Więcej o Programie ING Maszyny https://www.inglease.pl/leasing/maszyny-i-urzadzenia


ING Lease Now

To platforma łącząca producentów, sprzedawców maszyn i urządzeń oraz przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy tych maszyn potrzebują, by rozwijać swój biznes. Dzięki Lease Now dostawcy poszerzają swoje możliwości sprzedażowe, a klienci zyskują szybki i wygodny dostęp do finansowania. 

Więcej https://www.inglease.pl/leasing/ing-lease-now

Materiały do pobrania