Kolejne obniżki marż kredytów dla firm w ING

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski ponownie obniża swoje marże kredytów dla firm – tym razem nawet o 1,2 pkt proc. Jednocześnie do końca czerwca trwa promocja pożyczki online dla firm bez prowizji.

– Firmy zmagają się aktualnie z rosnącymi kosztami prowadzenia biznesu, na który wpływ mają m.in. gwałtowne wzrosty cen surowców i podwyżki stóp procentowych. Potrzebują dodatkowego finansowania, zarówno na obsługę bieżącej działalności, jak i na rozwój. Dlatego po raz drugi na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy podjęliśmy decyzję o obniżce naszych marż kredytowych. Chcemy wspierać firmy, aby niezależnie od zmienności sytuacji gospodarczej, mogły realizować swoje plany – powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

W zależności od kwoty kredytu, obniżka marży wynosi nawet 1,2 pkt proc. Teraz marże zaczynają się od 3,4 proc., a maksymalna marża wynosi 4,9 proc. Obniżką objęte jest finansowanie do kwoty 400 000 zł i okresu finansowania do 8 lat. Jednocześnie do końca czerwca bank znosi prowizję dla pożyczek online do kwoty 400 000 zł.  

Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia Bank podniósł oprocentowanie w ofercie „Więcej niż lokata” dla nowych środków zgromadzonych na rachunkach OKO dla firm i można uzyskać 4 proc. w skali roku.

Szczegółowe informacje na temat oferty dla firm dostępne są na stronie www.ing.pl.