Aplikacja ING Księgowość dla przedsiębiorców z językiem ukraińskim

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING udostępnił aplikację do zarządzania sprawami firmy w języku ukraińskim.

W odpowiedzi na obecną trudną sytuację obywateli Ukrainy zdecydowaliśmy się dodać pełne tłumaczenie naszej aplikacji. Obecnie już ponad 3 miliony osób przybyło do Polski z terenu objętego wojną - wiele spośród nich założy własny biznes lub podejmie tutaj pracę. Część z nich zostanie naszymi klientami albo ich pracownikami – dlatego też chcemy im maksymalnie ułatwić korzystanie z naszej aplikacji i zniwelować kłopotliwą barierę językową. Dodatkowe, poszerzone opisy i podpowiedzi pozwolą im łatwo zorientować się w wystawianiu faktur i innych czynnościach będących codziennością przedsiębiorcy w naszym kraju. – podkreśla Krzysztof Blinowski, wiceprezes ING Usługi dla Biznesu S.A.

Zmianę języka można ustawić już na etapie rejestracji do usługi – jest dostępna dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od tego, czy jest klientem ING Banku, czy też nie.
Przetłumaczone zostały wszystkie elementy systemu ING Księgowość - a więc Fakturowanie, Samodzielna księgowość, Biuro rachunkowe oraz aplikacja w wersji mobilnej.

Już teraz zauważamy spory ruch ze strony nowych ukraińskojęzycznych klientów. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby korzystanie z aplikacji było dla nich jeszcze wygodniejsze. Wierzymy, że dzięki przetłumaczonej aplikacji ING Księgowości będą mogli bardziej swobodnie działać na polskim rynku, otrzymując od nas cały pakiet narzędzi niezbędnych przedsiębiorcy. - mówi Bartosz Traczyk, prezes zarządu ING Usługi dla Biznesu S.A.

Osoby mówiące po ukraińsku znajdą więcej informacji na temat usług ING Księgowość na specjalnej stronie: ING Księgowość українською мовою (ingksiegowosc.pl)

Materiały do pobrania