„Poleć konto znajomemu” w ING

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski zachęca swoich klientów, aby polecali konto bliskim i znajomym. Dotychczasowi klienci mogą otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, a nowi 50 zł.

Promocja „Poleć konto znajomemu” nagradza obecnych klientów indywidualnych za aktywne korzystanie z konta i rekomendowanie go znajomym. Akcja jest skierowana do:

  • obecnych klientów banku, którzy mają konto Mobi, Direct, Komfort, Active, Student lub Klasyczne od co najmniej 30 dni;
  • nowych klientów, którzy nie mieli konta osobistego przez ostatnie 12 miesięcy.

Jak działa promocja – obecni klienci

Obecni klienci za polecenie mogą otrzymać nagrodę 100 zł. Wystarczy, że do 7 listopada 2022 r. przystąpią do promocji, przekażą kod promocyjny swoim znajomym i zrobią płatności bezgotówkowe na min. 300 zł (w sumie). Co ważne – aby obecny klient mógł otrzymać nagrodę, nowy klient również musi spełnić swoje warunki. Maksymalnie za polecanie można otrzymać 1000 zł.

Nowi klienci

Nowy klient otrzyma 50 zł, jeśli do 7 listopada 2022 roku założy konto (Direct, Komfort, Active lub Mobi) w ING z kodem polecającym i w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych do 31 stycznia 2023 r. zrobi płatności bezgotówkowe na co najmniej 300 zł.

Płatności bezgotówkowe to płatności kartą oraz kodem blik w internecie (nie przez Płać z ING).

Czas trwania promocji

  1. Do Promocji można przystąpić od 1 czerwca do 7 listopada 2022 r.
  2. Nagrody będziemy wypłacać od listopada 2022 r. do lutego 2023 r. – do 28 dnia miesiąca.

Klienci, którzy założą konto Mobi, Direct i Komfort przez internet, mogą otrzymać dodatkowo 200 zł. Promocje ,,Poleć konto znajomemu” oraz ,,Do 200 zł za otwarcie konta Mobi/Direct/Komfort” łączą się.

Regulamin promocji „Poleć konto znajomemu” jest dostępny na www.ing.pl/aktywni2

 

 

Materiały do pobrania