"Z rozkoszą po kuchni i przez życie" - ING zaprasza na 4. odcinek serii ktobypomyślał – podcasty

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Czy tematy kulinarne nas kręcą? Wegetariańska uczta z polskimi smakami – czy to jest możliwe? O tym, w czwartym odcinku serii inspirujących rozmów o pokoleniu Z, rozmawiają Małgosia Zmaczyńska i Rozkoszny.

Rozkoszny – czyli Michał Korkosz – to wieloplatformowy twórca internetowy, autor nagradzanych książek kucharskich i felietonista. Swoją przygodę z gotowaniem zaczął, gdy miał… zaledwie 9 lat! W rozmowie z podcasterką Małgosią Zmaczyńską dzieli się swoim przepisem na sukces: Ja na samym początku w ogóle nie porównywałem się do innych. Ja nie myślałem, czy jestem wystarczająco dobry, bo ja tworzyłem dla samego siebie. Michał zdradza również, dlaczego warto przełamywać schematy i iść własną drogą: Nic nie daje mi szczęścia w życiu tak bardzo, jak tworzenie przepisów - w sensie jeśli te przepisy wychodzą i czuję, że to jest coś! (...) Ja żyję moimi marzeniami. Oczywiście mam jeszcze jakieś cele, ale to jest to, co chciałem zawsze robić.

Cała rozmowa dostępna jest tu: www.patronite.pl/ktobypomyslal

W serii #ktobypomyślał – podcasty ING Bank Śląski razem z serwisem Patronite oddał głos inspirującym przedstawicielom pokolenia Z. W szczerych i otwartych rozmowach, młodzi opowiadają swoje historie oraz poruszają tematy ważne dla swojego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy. Zaplanowano 6 odcinków, u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z.

Seria jest częścią kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia”, w której ING inspiruje młodych do działania, wzmacnia ich sprawczość i aktywnie wspiera w dążeniu do niezależności.