„Czym się różną boomerzy od millenialsów i generacji Z?” - ING zaprasza na 6. odcinek serii #ktobypomyślał – podcasty

Akcje marketingowe i promocje ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Skąd czerpać pomysły na dobry content? Czy ważna jest autentyczność? O tym, w szóstym odcinku serii inspirujących rozmów o pokoleniu Z, rozmawiają Karol Paciorek i Ola Sidorowska.

Ola Sidorowska to zwyciężczyni pierwszej w Polsce nagrody Make TikToks Contest. Zawodowo - specjalistka social media, a prywatnie miłośniczka podróży i chwytania nowych doświadczeń. W rozmowie z Karolem Paciorkiem, twórcą internetowym i dziennikarzem, opowiada jak przedstawiciele generacji Z patrzą na to, co ich otacza: Myślę, że nasze pokolenie ma trochę luźniejsze podejście do świata (...). Wydaje mi się, że jest bardzo otwarte i bardzo chce korzystać ze swojego życia, wyciskać z niego wszystko, co się da! Ola dzieli się również swoim sekretem na szczęśliwe życie tu i teraz: Ja już jestem spełniona. Ja nie mam czegoś takiego, że dążę do konkretnego momentu i chciałabym coś mega osiągnąć. Ja żyję z dnia na dzień - jeśli danego dnia zrobię coś fajnego i będę z siebie dumna, to ja jestem zadowolona, szczęśliwa i spełniona.

Cała rozmowa dostępna jest tu: www.patronite.pl/ktobypomyslal

W serii #ktobypomyślał – podcasty ING Bank Śląski razem z serwisem Patronite oddał głos inspirującym przedstawicielom pokolenia Z. W szczerych i otwartych rozmowach, młodzi opowiadają swoje historie oraz poruszają tematy ważne dla swojego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy. Seria złożona jest z 6 odcinków, realizowanych u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z.

Seria jest częścią kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia”, w której ING inspiruje młodych do działania, wzmacnia ich sprawczość i aktywnie wspiera w dążeniu do niezależności.

Materiały do pobrania